KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsetsning 17409080
nr 1740 9080
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Torrnålsetsning, Signerad, daterad 1988. Bildmått: 20x14cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:38:03
300 kr
350 kr
400 kr
Gunnar Norrman
nr 1740 9080
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 17 november 2025 |